Haber

Kovuldu mu? Fatih Portakal, Sözcü TV’den Ayrıldığı İddialarıyla İlgili İlk Kez Açıklama Yaptı!

Yayın hayatına yeni başlayan Sözcü TV, Fox TV’den ayrılan Fatih Portakal’ı bünyesine kattı ve yerine Selçuk Tepeli geçti. Seçim Özel programının moderatörlüğünü yapan ve sezona iddialı başlayan Fatih Portakal’ın Sözcü TV’den ayrıldığı iddia edildi. Fatih Portakal, Sözcü TV’den ayrıldıktan sonra ilk kez tezleriyle ilgili açıklama yaptı. ‘Fatihleri ​​karıştırmayın’ dedi.

Yeni yayın hayatına başlayan Sözcü TV, sezona iddialı bir başlangıç ​​yapmak için elinden geleni yaptı.

Uzun yıllardır bulunduğu Fox TV Ana Haber Bülteni sunuculuğu görevinden ayrılarak yerini Selçuk Tepeli’ye bırakan Fatih Portakal, kendisine biraz zaman ayırmak istediğini belirterek inzivaya çekildi.

Uzun bir süre ekranlardan uzak kalan Fatih Portakal, Sözcü TV’nin yayın hayatı hazırlıkları sırasında kendisine sunulan teklifi kabul etti.

Sözcü TV ile ekranlara geri dönen Fatih Portakal, döneme oldukça tartışmalı sözlerle başladı.

Sözcü TV’de Seçim Özel programında izlediğimiz Fatih Portakal ile ilgili 14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı ve TBMM 28. Dönem aday adayları seçimlerinde farklı bir tez ortaya atıldı.

Portakal’ın Sözcü TV’deki görevinden ayrıldığı iddia edildi.

Turuncu konu ile ilgili olarak “Merhaba Taner’le şimdi geziyoruz, ‘Sözcü Abi tv’den çıkmışsın hayırlı olsun’ dedi. Seni bu kadar rahatsız ettiğimi bilmiyordum. Fatihler.Ah bu sosyal medya ah…” dedi.

O anlar için ?

Fatih Portakal’ın “Fatihleri ​​karıştırmayın” sözleri, dün akşam HaberTürk’ten ayrıldığını açıklayan Fatih Altaylı’ya gönderme olduğu düşünüldü.

haberkibriscik.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu